YÖU
По концертната промоција на „We Sing The Blues…“ YÖU ce подготвени да ја плукнат повторно својата душа на сцена.Spectrum
прогресив/кор метал бенд од Скопје со иновативни влијанија и од други поджанрови. Формиран е во октомври 2015-та со идеја да се создаде нешто креативно за музичката сцена.Reduced To Ashes
Прогресивни рифови, мрачни мелодии и моќни брејкови.

Карти во претпродажба на билетарницата во МКЦ по цена од 200 денари, а на денот на концертот 300 денари.

Сподели